Siparişim nasıl ve ne zaman ulaşır?
Evitare sitesinden alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, verdiğiniz siparişinizin teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme ve fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra Bursa içine en geç 2 iş günü, Bursa dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Haftasonu Siparişleri
Cuma günü öğleden önce ( 13.00"den önce ) verilen siparişler, en geç Salı gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13.00"den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Çarşamba gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Stok Sorunları
Siparişlerinizde, stokta nadir de olsa tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Bu gibi bir durumda size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri
Evitare'den verdiğiniz siparişlerde, teslimat bilgileri alanında alternatif alıcı kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Verdiğiniz siparişlerinizi, belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Hatalı veya Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisine tutanak tuttutrarak ürünü teslim almayınız.


© 2013 Evitare®. Tüm Hakkı Saklıdır.